Súťaž iboborV týždni od 12. novembra 2018 do 15. novembra 2018 sa uskutočnila informatická súťaž ibobor. V tomto školskom roku sa zapojilo 92 našich študentov v štyroch rôznych kategóriách. Za úspešného riešiteľa sa považuje študent, ktorý dosiahne minimálne 50 bodov z 80. Úlohy sú rozdelené do 3 skupín. Najľahšie sú za 3 body, ale pri zlej odpovedi sa odčíta 1 bod, stredné úlohy sú za 4 body a odčíta sa 1,33 a ťažké úlohy sú za 5 bodov a odčíta sa 1,66.
V kategórii Benjamín (príma a sekunda) sa najlepšie umiestili Martin Dzúr (sekunda),ktorý dosiahol plný počet bodov a patrí tak medzi 508 najlepších na Slovensku., Nicolette Danielle Malčeková(sekunda), Nela Dobrocká (príma).
V kategórii Kadet (tercia a kvarta) Ondrej Láska (kvarta), Martin Svorad (tercia), Daniel Horstmann (tercia).
V kategórii Junior (1. a 2. ročník) DavidJoachim (2.C), Samuel Márton (1.C) a Jozef Mikuláš(2.A).
V kategórii Senior (3. a 4. ročník) Michal Belovec(3.D), Viktória Moravčíková (3.A) a Tomáš Macháček(oktáva).
Všetkým srdečne blahoželáme.
Mgr. A. Dzúrová


V kategórii sa ďalej zúčastnili za triedu príma Mede Dominik, Kubicová Eva, Márton Richard a za triedu sekunda Kružliak Matúš a Kováčová Nina.

V kategórii sa ďalej zúčastnili za triedu tercia Vargová SophiaStella, Úradník Tomáš, Fehérová Simona, Guláš Andrej a za triedu kvarta Mochnacký Michal.

V kategórii sa ďalej zúčastnili Babiak Štefan, Kortiš Filip, Jánov Tomáš, Podhorec Milan, Popovič Dávid, Kolimár Peter, Šprláková Mária.

V kategórii sa ďalej zúčastnili Kanát Adrián, Padúch Denis, Kleffler Adrián, Baranová Barbora, Gonos Andrej, Urbančok Michal, Táčik Tomáš, Jeleňová Veronika, Daniš Adam, Mócová Martina, Macháčková Mirka, Sarvašová Karin,Šoóšová Vladimíra, Fridrich Andrej